AUDIO vyšetření – riziko hluku

Září 3rd, 2012

Od 1.4. 2012 zdravotní pojišťovny nehradí  preventivní audiologické prohlídky zaměstnanců . Vstupní , preventivní i výstupní vyšetření jsou tedy od tohoto data hrazena přímo zaměstnavatelem nebo zaměstnancem. Cena vyšetření je jednotná – 400 Kč

Každý vyšetřený zaměstnanec dostane lékařskou zprávu pro závodního lékaře a potvrzení pro zaměstnavatele o provedeném vyšetření s vyjádřením ke schopnosti práce v riziku hluku . Platba bude uskutečněna ihned v ordinaci hotově – vyšetřený obdrží příjmový doklad .

Po domluvě ze zaměstnavatelem je možná i platba fakturou. Do fakturace zahrnu jen zaměstnance vybavené stručnou žádankou o vyšetření – stačí od zaměstnavatele – nemusí být od závodního lékaře , aby byla možná přesnější evidence . Fakturace by pak probíhala 1x měsíčně s dobou splatnosti 30 dní . Platbu fakturou lze dohodnout na e-mailové adrese ambulance vocelka@orl-bruntal.cz .

Trvá vyhrazená ordinační doba pro podniky (pondělí – pátek od 12 do 13 hodin ) – bez objednání . Je možné se ale objednat i na jiný termín kdykoliv v ordinačních hodinách na telefonu 554 713 997 .  Rovněž v případě větších skupin zaměstnanců je možno domluvit individuální termín ( nutná žádanka – platba pouze fakturou ).